Měli jsme nechráněný sex

Pohotovostní antikoncepce je účinným prostředkem v případě selhání jiné antikoncepční metody.
Pokud jste úplně neodhadli situaci, a nebo se pohlavní styk odehrál zcela bez antikoncepce, lze nechtěnému těhotenství zabránit užitím pilulky Escapelle do 72 hodin. Klikněte zde a zjistíte, kolik času máte na užití Escapelle nebo Postinoru, jak se dostanete k Escapelle a Postinoru a kde najdete nejbližší lékárnu, abyste užila Escapelle nebo Postinor co nejdříve!

V dnešní době mají páry na výběr z několika různých druhů antikoncepce, aby zabránili vzniku nechtěného těhotenství. Největší strach je spojován s eventuálním potratem, který představuje pro ženy jak fyzický, tak i emocionální stres. Neriskujte riziko potratu, zvažte užití pilulky Escapelle nebo Postinor!

Můžete se to stát každému i při používání těch nejspolehlivějších metod.

Ze všech antikoncepčních metod, jež máme k dispozici, můžeme považovat tabletky a nitroděložní tělíska (klasická nebo hormonální) za ty nejspolehlivější. Dalšími relativně účinnými antikoncepčními prostředky jsou správně používané kondomy a pesary v kombinaci se spermicidy. Nejméně efektivní metody antikoncepce jsou bezesporu přerušovaná soulož a kalendářní metoda plodných a neplodných dní, neboť téměř jedna ze čtyř žen otěhotní během jednoho roku při jejich užívání. Všechny způsoby antikoncepce však mají své výhody a nevýhody.
Optimální typ antikoncepce by měl být vybrán s ohledem na fyzický a psychický stav ženy, konkrétní situaci a vztah, ve kterém se daný pár nachází. Samozřejmě se mohou vyskytnout chyby nebo neúmyslné „nehody“ během používání jednotlivých antikoncepčních metod. V těchto případech je třeba mít na paměti, že během prvních dnů může ještě být zabráněno nežádoucímu těhotenství užitím pilulky “po” a tolik obávanému potratu.

Potřebuji pohotovostní antikoncepci Escapelle / Postinor právě teď

X